Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Veselí n. M. x Krumvíř 1:1

FC Veselí n. Moravou x TJ Sokol Krumvíř 1:1

V sobotu jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Veselí nad Moravou.Do utkání nemohli zasáhnou Luskač O.,Zvonič M.a také Luskač R.,který chtěl již nastoupit, ale nebylo to ještě na 100%. Naopak se nám po zranění vrací Charvát V.

Věděli jsme, že Veselí má kvalitní tým plný mladých hráčů, kteří hrají na svém hřišti fyzicky náročný fotbal, což se také potvrdilo. V prvním poločase to byli domácí,kteří měli více ze hry. V předu měli rychlého utočníka, který se pohyboval na ofsajdové urovni a bylo nesmírně náročné jej bránit. Několikrát se objevil sám před naším golmanem a jen díky své nešikovnosti jsme drželi nerozhodný stav. Paradoxně jsme jako první mohli jít do vedení my, kdy ve 24. minutě neproměnil svůj nájezd na domácí bránu Doležal M. Z následného protiútoku domácí udeřili a zaslouženě se dostali do vedení. Ve 30.minutě bylo srovnáno, to se vydal na výlet Kobylka, našel zcela volného Zvoniče P., který vstřelil svoji první letošní branku.

Do druhé půle jsme vstoupili podstatně aktivněji a udávali tempo hry. Bohužel se nám nedaří proměnovat i ty největší šance, kterých jsme měli opět dostatek. Ke konci utkání nás podržel golman Kocman, který vytáhl krásnou střelu na roh. I přes řadu neproměněných šancí je remíza zasloužená. Domácí ukázali svoji kvalitu a budou patřit k lepším týmům v I.B třídě. Nám nezbývá než se připravit na další domácí utkání a doufat, že konečně prolomíme střelecké trápení, které se nás prozatím drží.