Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Tvrdonice x Krumvíř 3:4

Tvrdonice x Krumvíř 3:4

Trenér Viktor Linhart kvůli zraněním a vykartování Petra Semotána, kterému bych tímto rád ještě jednou poděkoval za působení v Krumvíři, musel obléct dres s číslem 25, a tak Vám dnešní report ze zápasu přináší trošku netradičně klučina z lavičky Víťa Charvát, který je tu jako doma a o sledování zápasů právě z tohoto místa něco ví. K poslednímu zápasu v sezóně zajížděli naši růžoví bojovníci do Tvrdonic, které byly namočeny jednou nohou v nižší soutěži. Tomuto zápasu přidalo na zajímavosti i několik dalších skutečností, a to návštěva z nižší třídy, kdy si Boleradice přály prohru Krumvíře kvůli nejasnostem v sestupových pozicích, a návštěva pana učitele Hájka, který na naše zápasy dojíždí téměř pravidelně, což vypovídá o tom, že tuto sezónu zřejmě předvádíme pohledný fotbal.

Již v 8. minutě si Leo trochu nešťastně vyběhl na útočícího protihráče, který ho s lehkostí přehodil, domácí šli do vedení 1:0 a pochybnosti o „čistotě“ tohoto zápasu byly na světě. V zápětí těmto diskuzím utnul tipec Martin Zvonič, kdy konečně vyšel signál ze standardní situace, které neustále pilujeme. O minutu později mohl trestat Čepek, ale v šanci jedním ze svých kotníků přehodil stoletou lípu v Lanžhotě. Ve 30. minutě, kdy trochu překvapivě ještě Honza Kapičák mohl, se kombinace M. Kmetě a P. Hoši, který po vzoru M. Doležala zakončil dloubákem, proměnila ve vedoucí branku – 1:2. O tři minuty později mohli domácí vyrovnat. Leo velmi špatně chytal roh (někteří už viděli peníze právě v jeho kapse), ale v zápětí svoji chybu napravil nádherným zákrokem a obálku si zřejmě nevyzvedl. Psala se 34. minuta a Leo si nepřestával zahrávat s našimi nervy a já ho zase viděl na cestě do spořitelny. Ve 43. minutě měl další gól na kopačce M. Kmeť, který ještě mohl nahrávat úplně volnému Pepinovi, ale nakonec zvolil nepřesné zakončení.

O poločase přišlo první střídání na naší straně, kdy se D. Michna vyměnil se zmiňovaným Kapou, který klukům vypil pití, uběhal soupeře a 45ti odehranými minutami nepřekonal svůj dosavadní rekord. Hned v úvodu druhé půle (48´) měl na kopačkách navýšení skóre Pepina, který si však se 100% šancí neporadil a branaře přehazoval mimo svatyni. V minutě číslo 53 se diváci dočkali dalšího gólu P. Hoši na 1:3 – k tomu se ovšem ztratily poznámky, tudíž bude gól popsán ze vzpomínek Lukáše Kobylky – „Nahrával jsem mu před prázdnou po umytí 4 protihráčů, z toho dvoje jesle. Snad se ti to nespleteš s něčím podobným, dělávám to často“. V zápětí přidával další trefu Ondra Luskač, ovšem opalující se pomezní viděl offside, a tak se Šulc mezi střelce nedostal. Dostala se mu aspoň pochvala z řad diváků, kteří střelu komentovali „Nevadí, Ondro, byl pěknej“. V 69´ se do tohoto reportu opět zapsal Čepek, ne však snovou akcí, ale vtipným zvolání „Ja panečku!“, čímž rozesmál nejednoho střídajícího. 78´ přinesla gól na 1:4. To netradičně v útoku hrající Kocman udělal prostor D. Michnovi a ten krásnou střelou nedal branaři šanci. V 82´přišlo wechsel Pepiny za Viktora a začalo to tam padat i na druhé straně. Nejprve po trestném kopu zakončeném na vzdálenější tyč 2:4 v 85´ a v 90. minutě předvedl svoji první chybu v sezóně Čepek, jenž svojí neobratností nabídl soupeři snížení na konečných 3:4.

V srpnu se můžete těšit na přípravné zápasy, a to v sobotu 12. 7. 2014 v 18:00 proti Rakvicím v Kloboukách u Brna, kde budeme hrát a trénovat kvůli probíhající rekonstrukci hřiště. Další termíny naleznete na našem webu – www.sokolkrumvir.cz. Budeme se na Vás těšit!