Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Mikulčice x Krumvíř 2:4

Baník Mukulčice x TJ Sokol Krumvíř 2:4

V sobotu jsme zajížděli ke druhému mistrovskému utkání do Mikulčic. Tentokráte jsme měli k dispozici již kompletní kádr. Drobné šrámy měl jen Kmeť Martin, který začal utkání na lavičce. Oproti zápasu v Lovčicích jsme provedli jednu změnu, kdy na místo Linharta nastoupil ve stoperské dvojici Luskač R.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 13. minutě se ujali vedení, kdy samostatný nájezd bezpečně proměnil Doležal M. Poté jsme nepochopitelně vyklidili střed hřiště a domácí nás svým důrazem a napadáním dostávali pod tlak. V 18. minutě jsme nebyli důrazní v pokutovém území a domácí srovnali přesnou střelou k tyči. Ve 21. minutě domácí zvýšili na 2:1 díky špatné komunikaci a nedůslednosti naší defenzivy. Do konce poločasu jsme se nezmohli téměř na nic. Obrat domácích nás dokonale zaskočil. Hráči si neplnili své povinnosti, hra byla chvílemi rozháraná, chaotická!

Do druhé půle jsme provedli dvě změny, které se ukázaly jako rozhodující (zřejmě). Na hřiště přišli Kmeť M. a Michna D. Oba vnesli do hry kvalitu, důraz a pohyb. Ve 47.minutě bylo srovnáno. Po hezké spolupráci obou střídajících hráčů to byl Kmeť, který hlavou srovnal skóre. Začali jsme se lépe pohybovat a na naší hře to bylo znát. Najednou nás bylo plné hřiště a domácí jsme začali kombinacemi přehrávat. V 73. minutě jsme se dostali podruhé v utkání do vedení. Po přesném pasu Semotána P. se z voleje na zadní tyč trefil Hoša P. Čtyři minuty nato jsme vítězství zpečetili na 2:4, kdy si domácí hráč srazil do vlastní brány centr Heči R. Zlepšenou hrou ve druhé půli jsme dali zapomenout na nepříliš vydařený první poločas a myslím, že i zaslouženě zvítězili. Kaňkou na zápase bylo zranění obou středových obránců. Popřejme klukům včasné uzdravení, aby byli v pořádku na první domácí (hodové) utkání, které se hraje již v sobotu dopoledne. Srdečně zveme všechny krumvířské fanoušky a uděláme vše pro to, aby odcházeli k hodovému obědu spokojeni :-).

+ Vložit nový příspěvek do diskuze