Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Lovčice x Krumvíř 3:3

Lovčice x Krumvíř 3:3

V úvodním mistrovském utkání nás čekal vítěz loňského ročníku I.B třídy, který za celou sezonu neokusil hořkost porážky. Nemohli jsme počítat s M.Svobodou, D.Michnou a zraněným M.Kmetěm.

Do utkání jsme vstoupili se zajištěnou obranou a čekali na rychlé brejky, na které máme vhodné typy hráčů. Již v 7.minutě jsme se ujali vedení, kdy nařízený volný přímý kop z hranice šestnáctky proměnil Hoša. Domácí byli zaskočeni a nemohli najít recept na kompaktně hrající hostující tým. V 18.minutě to bylo 0:2. Po krásné křídelní akci a stříleném centru Čepka, doklepával O.Luskač. Ve druhé polovině první půlky nás domácí přitlačili nakopávanými balony a hrozili po standardních situacích, které dobře zahrával domácí hráč Fotis Maniatis. 43.minuta přinesla snížení domácích na 1:2, kdy nedůraz Linharta dokázal potrestat nebezpečný hráč Kučera, na kterého jsme dopředu upozorňovali. I přesto jsme mohli jít do šatny s dvoubrankovým vedením, když v nastaveném čase P.Zvonič jen těsně minul bránu domácích.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili příliš aktivně a v 54.minutě jsme byli potrestáni brankou z volného přímého kopu. Střelcem byl opět Kučera 2:2. Vyrovnávací branka nás probrala a začalo se hrát nahoru dolů. Čtyři minuty po vyrovnávací brance předvedl málo vídanou věc P.Hoša, kdy střelou ze 40ti metrů překvapil domácího gólmana Jankoviče, 2:3. Ovšem minutu poté si vybral slabší chvilku. Zbytečnou malou domů z půlky hřiště poslal do brejku domácího Kučeru, tomu mohl zabránit včasným vyběhnutím L.Prachař. K naší smůle netrefil míč ideálně a domácí útočník pohodlně vyrovnal na konečných 3:3. Poté začal festival neproměněných šancí, kdy neproměnil svůj nájezd na brankáře Hoša, hlavou trefil tyč Doležal. Další vyloženou šanci opět neproměnil Doležal,kdy ho vychytal nadvakrát domácí brankář. A aby té smůly nebylo málo, tak v jasné šanci selhal P.Zvonič.

Celkové hodnocení utkání: jako nováček jsme určitě nezklamali a favoritu soutěže jsme byli minimálně rovnocenným soupeřem. Domácí tým nás dokonale prověřil a ukázal nedostatky, na kterých ještě musíme zapracovat. Kdyby nám někdo před zápasem v Lovčicích  řekl, že si odvezeme bod, tak bychom jej asi brali, podle průběhu utkání jsme ale sahali po všech třech. Nicméně tým ukázal, že má bojového ducha a všichni si zaslouží pochvalu za poctivý a bojovný výkon. Doufejme, že v dalším utkání, ve kterém zajíždíme k dalšímu nováčku do Mikulčic, budeme efektivnější a přivezeme o nějaký ten bodík navíc :-)

• autor: fanoušek
    vloženo: 17.8.2013 12:54

Paráda ! Tohle tu chybělo :) Díky za článek .

• autor: Doner
    vloženo: 14.8.2013 16:20

konečně někdo napsal něco o zápase. Jen tak dále,trenére dík. A v sobotu jedeme dále.

• + Vložit nový příspěvek do diskuze