Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Krumvíř x Žarošice 0:0

TJ Sokol Krumvíř x SK Žarošice 0:0

V sobotu jsme nastoupili k historicky prvnímu domácímu utkání v I.B třídě. Naším soupeřem byly sousední Žarošice. Na dopolední hodové utkání dlouho nezapomeneme, protože jsme odehráli zápas, ve kterém jsme střelecky naprosto selhali.

Utkání začalo z obou stran opatrně a v úvodních dvaceti minutách nenabídlo divákům nic zajímavého. Postupně jsme se začali osmělovat a soupeře přehrávat. Hosté se zaměřili na defenzivu a hrozili pouze ze standardních situací, kterých bylo jako šafránu. Naopak my jsme začali festival zahozených šancí, kterých bylo snad na tři zápasy! Klukům nelze upřít snahu, začali slušně kombinovat a soupeře zcela přehrávat. Ale na skvělém gólmanu Holubovi si zuby postupně vylámali Doležal, Zvonič P. a Hoša. Před koncem prvního poločasu musel ze hřiště pro zranění Luskač O., kterého nahradil Kmeť M.

Od první minuty druhé půle jsme soupeře zatlačili a pokračovali v obrovském tlaku, kterému chybělo jediné..kýžený gól. Několikrát selhali v jasných šancí jak oba naši útočníci, tak i Hoša P. Slušnou příležitost měl i dobře hrající Michna D. Hosté ve druhé půli prakticky neexistovali. Paradoxně to mohli být oni, kdo mohl brát všechny body. V posledních minutách jsme se nechali strhnout vývojem utkání a hosté se dostali do dvou velmi dobrých příležitostí, kdy jednou netrefili branku a druhou na poslední chvíli zblokoval náš obránce. S nasazením a hrou celého mužstva můžeme být spokojeni, ovšem ne tolik s produktivitou. V koncovce musíme být důraznější! Snad jsme si tu smůlu vybrali a již v dalším utkání, ve kterém zajíždíme do Veselí nad Moravou, to prolomíme.