Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Krumvíř x Vracov 0:1

TJ Sokol Krumvíř x FC Vracov o.s. 0:1

Čekání na vstřelenou branku v domácím prostředí pokračuje! V sobotu k nám zavítal lídr skupiny z Vracova, úvod utkání patřil nám. Soupeře jsme zatlačili a vytvořili si střelecké příležitosti, které kryl pozorný golman hostí. Ve 12.minutě musel ze hřiště, pro svalové problémy Hoša, což se po zbytek poločasu ukázalo jako velký problém. Ve 30. minutě jsme špatně zdvojili Vybírala, který hlavou prodloužil na Červinka a ten vstřelil, jak se později ukázalo, jediný gol utkání.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a na naší hře to bylo znát. Soupeře jsme jasně přehrávali, vytvořili si celou řadu šancí, bohužel bez golového efektu. Pokud nejsme schopni proměnit nejvyloženější šance, nemůžeme pomýšlet na bodový zisk. Co z toho, že jsme byli fotbalovější než soupeř, když máme nula bodů a hosté všechny tři... Tomáš Pospíchal měl zase jednou pravdu :-).