Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Krumvíř x Křenovice 6:2

TJ Sokol Krumvíř x SK ŽS Křenovice 6:2

V neděli jsme přivítali tým Křenovic a konečně prolomili smůlu, která nás provázela na domácím hřišti. Do zápasu jsme nemohli počítat se zraněným Hošou P. a Hečou M. a také potrestaným Prachařem. Naopak nachystaní již byli Kmet M. se Zvoničem P. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a soupeře napadat na jejich polovině, což jsme do puntíku splnili.

Již první minuta přinesla uvodní branku, kdy na krátko rozehraný roh poslal na zadní tyč Ondra Luskač a zapsal se do historie (což ho bude něco stát!!!), dal první gol v I.B třídě na domácím hřišti. 4.minuta přinesla druhou branku. To Luskač O. kolmicí vybídl Svobodu M. a ten se nemýli 2:0. Hosty to očividně srazilo a na hřišti jsme dominovali. Po čtvrt hodince po ose Luskač, Kobylka, Svoboda posledně jmenovaný nastřelil tyč. Ve 37.to bylo 3:0. Luskač O. vybídl k sólu Doležala M., který nastřelil brankáře. K našemu štěstí se míč k němu vrátil a napodruhé našel zcela volného Kobylku, který míč dopravil do brány. 42.minuta přinesla čtvrtou branku. Doležal M. našel zcela volného kapitána Heču, který míč bezpečně uklidil na zadní tyč 4:0. V poslední minutě z trestného kopu orazítkoval tyč Luskač O.a šlo se do kabin, snový poločas.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stejně aktivně,ale nepodařilo se nám to. Soupeři jsme dávali zbytečně moc prostoru a ten se pomalu začal osmělovat. 60.minuta přinesla nádherný centr Michny D., který trestuhodně neprotavil v branku Svoboda... nedáš,dostaneš. Minutu nato po standardní situaci se míč odrazil k hostujícímu hráči a bylo to 4:1. V téže minutě šel namísto Doležala na plac Zvonič P. a byl to právě on, kdo po hezké individualní akci Luskače O. zvyšoval na 5:1. Tři minuty nato předložil lahůdkovou přihrávku Michna D. opět na Zvoniče P. a pro toho nebyl problém dopravit míč do brány 6:1.. pět minut na place a dvě branky,bravo PETŘE, nebo snad trenére?!:-). Nutno dodat, že ve druhé půli jsme nebyli tak aktivní a důslední směrem dozadu a hra se pomalu vyrovnávala. V 75.minutě hosté snížili na 6:2, což byl poslední gol v utkání.I když deset minut před koncem zápasu se po centru Svobody mohl prosadit Charvát V., bohužel přestřelil.

Jsme nesmírně rádi,že jsme se konečně trefili i doma a že to také vedlo k prvním třem bodům před vlastními fanoušky. Děkujeme všem, že nás opět přišli podpořit a snad se jim líbila i předvedená utočná hra, kterou chceme i nadále praktikovat. Tímto všechny zveme na příští utkání do Hroznové Lhoty, kde se utkáme s domácími (v nádherném fotbalovém areálu!!!) o třetí příčku v tabulce.