Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Krumvíř x Blatnice 0:2

TJ Sokol Krumvíř x FK BLatnice p.s. Antonínkem 0:2

V neděli jsme nastoupili ke druhému domácímu utkání, soupeřem nám byl tým Blatnice p.s.Antonínkem. K dispozici jsme měli až na Ondru Luskače kompletní tým. Bohužel jsme ani ve druhém utkání před domácími fanoušky nedokázali vstřelit branku a jen těžko mohli pomýšlet na nějaký ten bodík.

Soupeř nás hlavně v prvním poločase předčil ve všech směrech. Všude jsme byli pozdě, nedařilo se nám podržet balon a po většinu poločasu jsme se jen bránili. Ve 27.minutě se Blatnice dostala do vedení. Autorem branky byl hráč s číslem 10.Vaněk, na kterého jsme před utkáním upozorňovali. O sedm minut později tentýž hráč zvyšoval na 0:2 a sportovně musíme uznat, že zasloužených.

Obraz hry se ve druhém poločase opticky vyrovnal, ale bylo to dáno především tím, že soupeř měl dvoubrankové vedení, které si bezpečně hlídal a čekal na brejky. Klukům nelze snahu upřít, ale bylo to příliš upracované, křečovité, chyběla lehkost a jednoduchost. Hosté si v neděli po zásluze odvezli všechny body a nám nezbývá než soupeři pogratulovat. My nebudem věšet hlavu, vyříkáme si co bylo špatně a připravíme se na další utkání, které nás čeká v sobotu v Kozojídkách, kde nám bude soupeřem Kněždub.