Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Kněždub x Krumvíř 1:5

TJ Sokol Kněždub x TJ Sokol Krumvíř 1:5

V sobotu jsme zajížděli do Kozojídek, kde hraje svá domácí utkání Kněždub. Po posledním utkání, které se nám jak herně, tak i výsledkově nevydařilo, jsme udělali změny v sestavě a především v rozestavení. Hřiště nebylo ideální pro kombinační fotbal, přesto jsme si s tím poradili o poznání lépe než domácí a po většinu utkání udávali tempo hry.

Do první větší šance se dostali domácí, výborným zákrokem nás podržel brankář Prachař. Odpověděli jsme za chvíli a z první šance se ujali vedení,po levé straně se uvolnil Michna. Jeho rána skončila na břevně a dobíhající Kmeť otevřel skóre 0:1. V 18.minutě jsme zbytečně chybovali ve středu hřiště a domácí z brejku vyrovnali 1:1. Naštěstí jsme nepřestali hrát a po pěti minutách se dostali opět do vedení, kdy se uvolnil Kobylka a bylo to 1:2. Za dvě minuty tentýž hráč křižnou střelou zvyšoval na 1:3. Nutno říct, že jsme soupeře jasně přehrávali, dařila se nám jednoduchá kombinace po stranách a po jedné takové zvyšoval Michna na 1:4. Do poločasu jsme si vypracovali ještě dvě solidní šance, ale branku Doležal ani Hoša nedali.

Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat stejně jako v poločase prvním, ale nedařilo se nám tolik držet balon. Tak jsme se více stáhli, zahustili střed a čekali na domácí, co vymyslí. V 52.minutě mohli domácí snížit po standartní situaci, ale balon skončil na tyči.V 70.minutě jsme chybovali v obraně a domácího utočníka v samostatném nájezdu vychytal ten den dobře chytající Prachař. To už byl na hřišti také Luskač O., který se nám snad vrací po zranění. Pět minut před koncem pečetil naši výhru Zvonič P., který upravil skóre na konečných 1:5.

Doufejme,že nás opustila smůla,kterou jsme v předchozích utkáních měli a dočkají se i naši diváci kýžené branky, na kterou v domácím prostředí stále čekáme... nejlépe již teď v sobotu, kdy přivítáme lídra z Vracova.