Nacházíte se: Úvodní stránka » Zápasy/Výsledky/Statistiky » Muži » Sokol Hroznová Lhota x TJSK Krumvíř 2:3

TJ Sokol Hroznová Lhota x TJ Sokol Krumvíř 2:3

Po dvou střelecky úspěšných zápasech jsme zajížděli na půdu Hroznové Lhoty, se kterou jsme se utkali v přímém souboji o třetí místo v tabulce. Domácí v loňském ročníku skončili druzí za suveréními Lovčicemi a v aktuální tabulce nastříleli stejně s námi nejvíce branek. Uutkání slibovalo zajímavý a útočný fotbal. Před zápasem jsme si řekli, že nebudeme čekat na soupeře a budeme se snažit být aktivní a údavat tempo hry, což se nám dařilo.

Od samého začátku jsme domácí napadali na jejich polovině, s čímž si domácí nevěděli rady. Byli jsme nebezpeční především po stranách, kde kvalitně pracovali jak naši záložníci, tak i krajní obránci. Ve 13.minutě se v dobré pozici ocitl Semotán P., avšak netrefil míč ideálně. 21.minuta přinesla odvážný průnik Zvoniče M., který mířil vedle. Pět minut poté se na malém vápně dostal k balonu Svoboda M., k naší smůle v jasné šanci selhal. V téže minutě střílel opět Michal Svoboda, ale domácí gólman vyráží na roh. Domácí se za celý poločas do vážné šance nedostali a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

Do druhé půle jsme vstoupili skvěle. V 50. minutě Michna D. nezištně našel Svobodu M. a ten zakončil s chladnou hlavou, 0:1. 65. minuta přinesla další naši šanci, ovšem Kmeť M. s ní nenaložil dle svých představ. V posledních dvaceti minutách se domácí probrali a utkání, které jsme měli zcela pod kontrolou začalo být dramatické. 66.minuta přinesla velkou šanci domácích, která skončila rohem. Standardní situace ze 73.minuty přinesla naši druhou branku, kdy hlavou prodlužoval Kobylka a Zvonič P. byl na správném místě, 0:2. 75.minuta přinesla kontaktní gol domácích, kdy zákrokem na hranici faulu byl poslán k zemi Luskač R., domácí hráč postupoval sám na Heču R., balonem pod sebe našel spoluhráče a bylo 1:2.. drama začalo. V 82.minutě jsme propadli při standardní situaci a zcela osamocený hráč domácích srovnal na 2:2. Naštěstí jsme zareagovali okamžitě. V 84.minutě Luskač O. kolmicí našel Zvoniče P., který obešel domácího brankáře a bylo 2:3. Minutu nato mohlo být opět zle, domácí v jasné šanci přestřelují naši bránu a také proto si odvážíme všechny body.

Nutno podotknout, že vyjma posledních patnácti minut jsme byli jasně lepším týmem a po zásluze vyhráli. I když jsme nováčci a v soutěži se rozkoukáváme, tak by se nemělo stávat, abychom z jasného zápasu udělali drama jako dnes. Opět bychom chtěli poděkovat našim fanouškům, kteří vážili cestu do Hroznové Lhoty, jsme za to rádi. Z pozice trenéra bych chtěl požádat jednoho z Vás (on bude vědět o koho jde, pokud to nečte, tak mu to prosím tlumočte), aby se snažil být pozitivní a nenadávat na některé kluky od samotného začátku, děkuji. Těšíme se na další domácí utkání, ve kterém hostíme Otnice a budeme rádi, když nás přijdete opět podpořit, uděláme maximum abyste odcházeli spokojeni.