Nacházíte se: Úvodní stránka » Novinky » novinky

Info před sezónou

Pomalu se nám blíží začátek sezóny 2012/2013 a proto vám zde nabídneme pár více či méně důležitých informací ohledně našeho fotbalového klubu Sokol Krumvíř.

Největší změnou je změna hlavního trenéra. Michal Škrabko ukončil v Krumvíři svoje angažmá( kdy v první půlsezóně vyhrabal mužstvo jarním tažením bez prohry ze sestupových pozic a ve druhé kompletní sezóně ho dostal na druhou příčku OP Břeclav. Bilance s mužstvem Z 36 V 26 – R 6 – P 5), za které mu děkujeme, a nyní bude trénovat Celtic Bořetice. Zároveň zde také skončil asistent trenéra Heča Marek. Novým hlavním trenérem byl jmenován Ivan Šerfozo, který naposled trénoval Svatobořice-Mistřín. Více se o něm určitě dozvíte v některém ze zpravodajů. Vedoucím mužstva zůstává Zdeněk Fibich.

Příprava na novou sezónu začala 9.7. pod vedením Ondry Luskače. Byl jako hlavní trenér i při prvním přípravném zápase s týmem 1.A třídy v Tvrdonicích. Krumvíř zde remizoval 1:1, autorem gólu byl Zvonič Petr (Sestava při „hokejovém“ střídání: Kocman(45.Doležal)- Heča, Luskač L., Sladký,  Kapičák, Koníček, Luskač R., Kobylka, Balaci, Svoboda, Kmeť, Zvonič P., Charvát).

Od 17.7. přebral tým trenér Šerfozo. Tréninky by měly být třikrát v týdnu plus jeden přípravný zápas. Následující se odehraje v sobotu 21.7. v 16:30 v Násedlovicích s tamním mužstvem. Další přípravné zápasy se teprve plánují. Sezóna začíná v neděli 12.8. ve Velkých Pavlovicích, další zápas doma proti Novosedlím B a zápas na hody s Přibicemi, kdy se mělo hrát venku, se nám s největší pravděpodobností podaří přesunout do Krumvíře.

+ Vložit nový příspěvek do diskuze